Formula 1 ve Yarış Oyunları

0

Facebook Yorumları

yorum

Paylaş
Önceki İçerikRed Bull 2012
Sonraki İçerikDiğer Takımlar

HENÜZ YORUM YOK

 1. Codemasters,F1 2012’nin Xbox 360, PS3 ve PC için Türkiye’de 21 Eylül piyasaya çıkacağını duyurdu. F1 2012, Codemasters’ın Formula One World Championship Limited ile yapmış olduğu çok yıllık özel anlaşma kapsamında geliştirilen, milyonlar satan ödüllü F1 oyun serisinin yeni oyunu.Dün yayınlanan yeni geliştirici günlüğünde F1 2012’in oyunculara "Formula Bir" aracıyla yarışmanın püf noktalarını öğreterek oyunun öğreti modu görevini üstlenecek Genç Pilot Testi gibi yeni özellikleri anlatılıyor. F1 2012’nin Yaratım Direktörü Stephen Hood Genç Pilot Testi hakkına şunları söylüyor: “2012 oyunundaki temel amaç oyunculara eksiksiz bir FORMULA BİR deneyimi sunmak. Genç Pilot Testi yeni sürücülere yeteneklerini göstermek için fırsat sunuyor ve gerçek Genç Pilot Testi oturumlarındaki unsurları oyuna bire bir aktarabilmiş olmamız gerçekten olağanüstü.”F1 2012 her yetenek seviyesindeki oyuncular için en erişilebilir ve etkileyici F1 deneyimini sunmak adına gamepad kullanan oyuncular için geliştirilmiş kontrol ve geri bildirimler ve her bir pist için eski F1 pilotu ve TV yorumcusu Anthony Davidson tarafından seslendirilen öğreti videoları içeriyor. F1 2012 açıklanacak yeni özellikleriyle birlikte bugüne kadarki en müthiş F1 deneyimini yaşatmaya hazırlanıyor. F1 2012’de oyuncular yepyeni özellikler, kapsamlı teknik ve oynanış geliştirmeleri, rekabete dayalı ve işbirlikli çokluoyuncu bileşenleri sayesinde bir F1 pilotunun benzersiz heyecanını yaşayacaklar.
  KAYNAK:www.hurriyet.com.tr

 2. teşekkürler. bende duymuştum snopy nin kötü olduğunu. zaten alacağım setin klavyede ki görevi yapmasını istemiyorum, ama bi öğrenci olarak ta 300 lira çok yahu.

 3. teşekkürler. snopy nin çok kötü olduğunu duydum, o liste dışı. zaten alacağım setin aynı klavyede ki görevi yapmasını istemiyorum, ama bi öğrenci içinde 300 tl çok yahu.

 4. formula 1 oyunu için bi direksiyon seti almayı düşünüyorum ama bu konuda pek bi bilgim yok. sizler ne önerirsiniz acaba? bu arada öğrenciyim..

  Ben Logitech Driving Force GT kullanıyorum 2 seneyi aşkın, gayet memnunum. Bunun bir de debriyajlı, H vitesli olanı var, 1000 TL civarı. Bence hiç gerek yok. DFGT şu an 300-350 TL arasında satılıyor. (ben aldığımda 150 TL idi, altın dahil, bunun kadar değerlenen bir şey görmedim ben) Türkiye'de yaygın bulabileceğin en iyi direksiyon. Snopy filan deneyeyim deme sakın 🙂

 5. GPL'yi kaç kişi bilir bilmem ama bu akşam eskiden fatih, serdar, sermet, ben, apo abi (rahmetli), fatih küskü başta olmak üzere tüm arkadaşlarla oynadığımız günleri özlediğimi hissettim..

  Monza10K'dan bir kesit (sanırsam fatih gülmez'le bendim ama yanlış da hatırlıyor olabilirim)

  http://www.dailymotion.com/video/x4w08m_gpl_videogames

  ooff of. Eskiden Pentium MMX 233 bilgisayarım vardı, kendim toplamıştım. Ne oynardım bunu… NFS III Hot Pursuit vardı bir de, epey zevkliydi polis filan. Tabi GPL'nin yanına yaklaşamazdı gerçekçilik olarak.

 6. GPL'yi kaç kişi bilir bilmem ama bu akşam eskiden fatih, serdar, sermet, ben, apo abi (rahmetli), fatih küskü başta olmak üzere tüm arkadaşlarla oynadığımız günleri özlediğimi hissettim..

  Monza10K'dan bir kesit (sanırsam fatih gülmez'le bendim ama yanlış da hatırlıyor olabilirim)

CEVAP VER